; Evde Bilgi | EVDE BİLGİ SOSYAL UYUM GÜÇLÜĞÜ

Evde özel eğitim ve oyun ablası olarak yıllardır hizmet veren evde bilgi bu sayede çok iyi derecede markalaşmış bir kurumsal firma halini rahatlıkla almıştır.  Sektör üzerinde kalıcı bir alan oluşturduğu için bir çok bireyin hayatında olumlu bir derecede etkileyerek insanları daha iyi bir hale getirmeyi her zaman amaçlamıştır. Sosyal uyum güçlüğü hizmetini' de kolları altına alan oyun ablası ve gölge öğretmen olarak hizmeti hız kesmeden devam etmektedir.

Oyun ablası ve evde özel eğitim kapsamı altında sosyal uyum güçlüğü hizmetinden sizlere bahsetmeden sosyal uyum güçlüğü nedir? İlk olarak sizlere ondan bahsedeceğiz.

Sosyal uyum güçlüğü riskli yaşam hayatları , madde bağımlılığına olan vazgeçilmez olması, düzensiz ve yetersiz beslenmesi, suça yönelik hareketler yapma gibi bir çok farklı nedenler arasında olan gerekçeler olarak da gösterilebilmektedir. Oyun ablası ve evde özel eğitim olarak bu konu hakkında diğer hizmetlerimize de verdiğimiz önem gibi bu hizmete' de çok fazla önem vermekteyiz. İnsanların bu konular hakkında doğru bilgi edinmesinde oldukça yardımcı olarak daha iyi bir hayat planı kurmalarında yardımcı olmaya çalışmaktayız.

  1.         Öğrenme konusunda, duyusal yönlerinde yada sağlık alanında yetersizlik oluşumu
  2.        Sosyal hayatında oluşan alanında ki insanlarla ilişki kurma problemleri
  3.        Normal hayat şartların uygunsuz bir davranış sergileme
  4.        Genel olarak mutsuz olma
  5.        Kişilik problemi  yaşama
  •          Aileden ayrılamamak
  •          Huzursuz olma durumu
  •          Arkadaş edinme problemi
  •          Aşırı şımarıklık
  •          Söz dinlememek

Gibi bunun yanında bir çok sayabileceği etkenlerden ve maddelerden oluşmaktadır. Oyun ablası ve gölge öğretmen olarak sizlere tavsiyemiz aslında bu alan hizmet almaya başladığınız alacağınız hizmetlerin kesinlikle kaliteli ve güvenilir yerlerden hizmet almanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor.  Eğer sizlerde evde bilgi hizmet almak istiyorsanız hemen bizlere evde bilgi sitesinden ulaşarak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.