; Evde Bilgi | EVDE BİLGİ ZİHİNSEL YETERSİZLİK KONUSU

Oyun ablası ve gölge öğretmen olarak  zihinsel yetersizlik konusu oldukça önemsiyor ve bu hizmet alanında hizmetlerimizi ve eğitimlerimizi en iyi şekilde vermek için elimizden gelen en iyi performansı sunmak adına elimizden geleni yapmaktayız.

Zihinsel yetersizlik kavramı ve olayı aslında bir hastalık olarak görülmemesi lazımdır.  Bunun yanı sıra akıl hastalıklarıyla da karşılaştırılmaması gerekmektedir.

Zihinsel yetersizlik hiç bir ırkı, eğitimi ve sosyal hayatı olan insanları ayırtmaksızın her bireyde görülme imkanı olan bir durum olarak bilinmesi gerekmektedir. Oyun ablası ve evde özel eğitim olarak bu durumun insanlar tarafından bilinçli bir derecede bilinmesi önemli derecede mühim  bir bölgemizde yer almaktadır.

Oyun ablası ve evde özel eğitim olarak zihinsel yetersizliği olan bireylerimizin aslında hayatlarında ve sosyal çevrelerinde daha sağlıklı bir hayat yaşamaları için aslında iyi eğitim ve hizmet almanız çok ama çok fazla önemlidir. Bu yüzden hizmet alacağınız yerleri iyi araştırmanız gerekmektedir. Çünkü her hizmeti veren eğitim yuvaları aslında sadece insanların paralarını koparmak için ellerinden gelenleri yapmaktadır. Ne hizmete ve ne eğitime önem vererek bireylere aslında sallayarak eğitim ve hizmet vermektedirler. Bu da aslında bireylerin gelecek hayatlarında oldukça zorluk çıkaracak bir yola sokmaktadır.

Bu  durumda hem sizleri hem de sizleri zihinsel yetersizliği olan bireyleri oldukça zorlayacak ve yıpratacaktır. Bu durum yüzünden oyun ablası ve gölge öğretmen olarak sizlere tavsiyelerimize kulak vermenizi öneririz. Bir yerden hizmet almadan hizmet alacağınız yeri iyi araştırmaları ve bu araştırmalara göre bir hesap çıkarmalısınız eğer ki sizlere ve bireye faydalığı olacağını emin olduğunuz zaman buralardan hizmet alabilirsiniz.

  •          Yüzde seksen olarak dış etkenlerden kaynaklandığı bilinmektedir.
  •          Beslenme eksiklerinden oluşan durumlar
  •          Yetersiz tıbbi bakımlardan oluşan nedenler
  •          Hamilelik sırasında kullanılan ilaçlar
  •          Çok zor ve uzun bir doğum yaşamaları
  •          Prematüre doğum

Sizlerde aslında bu durum üzerine iyi bir eğitim almak istiyorsanız yıllardı evde özel eğitim  ve gölge öğretmen olarak bizlerden hizmet almak istiyorsanız evde bilgi adresinden bizlerden hizmet alabilirsiniz.