; Evde Bilgi | EVDE ÖZEL EĞİTİM SOSYAL UYUM GÜÇLÜĞÜ

EVDE ÖZEL EĞİTİM SOSYAL UYUM GÜÇLÜĞÜ

Oyun ablası ve gölge öğretmen olarak yıllardır sektör üzerinde verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde bir çok insanın hayatlarında olumlu  derecede etki bırakmış durumdayız.

Evde bilgi hizmet anlayışı olarak vermiş olduğu hizmet ve eğitim  sayesinde diğer hizmet yuvalarından farkını ortaya koymuş ve bu sayede insanlar arasında oldukça popüler bir hizmet yuvası alanında ismini altın harfler ile insanların beynine kazımıştır. Oyun ablası olarak ve bunun yanında gölge öğretmen olarak bireylerimize en iyi hizmeti verebilmek adına onlara hayatları içerisinde yön gösterecek ve gösterdiği yönü doğru bir yön olarak algılatacak bireysel eğitimlerimizi kişiye göre farklı şekilde eğitim ve hizmet vererek daha iyi bir hizmet anlayışı ile insanların karşısına çıkmaktadır.

Peki, Sosyal Uyum Güçlüğü Nedir?

Oyun ablası ve evde özel eğitim olarak sosyal uyum güçlüğü probleminin aslında yıllardır verdiğimiz hizmet sayesinde sizlere neden kaynaklandığını basit bir şekilde anlatarak problemi daha iyi bir şekilde kavramanıza yardımcı olacağız.

Sosyal uyum güçlüğü denilince aslında hemen sizlere şöyle bahsedebiliriz. Riskli derecede hayat yaşaması, madde bağımlısı olması, düzensiz hayat şartları ve suça yönelik hareketler' de bulunması sosyal uyum güçlüğünün temel etkenleri arasında gösterilmektedir.

Evde bilgi hizmet yuvası  olarak ev bu problemi yaşayan bireylerimize hayatlarında iyi derece uyum sağlayabilmeleri adına gerekli hizmetleri gerekirse bireysel bir anlamda vererek onları hayata daha iyi derecede hazırlamış bir biçimde hizmetimize ve eğitimlerimize hiç durmadan emin adılar ile ilerlemekteyiz.

Ortak Özellikleri

  •          Öğrenme konusunda ve sağlık alanında yetersiz oluşumların olması
  •          Sosyal hayatlarında problemler yaşaması
  •          Uygunsuz davranışlar sergilemesi
  •          Kişilik problemlerin ortaya çıkması
  •          Genel hayat anlamında mutsuz olması
  •          Ailen ayrılamaması
  •          Şımarıklık belirtilerin gösterilmesi

Gibi bir çok neden sayılabilir. Bu nedenlerin çözümü sizlere oyun ablası ve evde özel eğitim örneği ile önerdiğimiz gibi sağlıklı bir hizmet ve eğitim alması olacaktır. Eğer sizlerde evde bilgi hizmet yuvasından hizmet