; Evde Bilgi | Gölge Öğretmen Ve Evde Özel Eğitim Down Sendromu

Oyun ablası ve gölge öğretmen olarak down sendromu durumuna dünya genelinde bakacak olursak eğer. Down sendromu çocuk sahibi olan bireylerimizin aslında eksik bilgi sahibi olduklarını araştırmalarımız la görmüş oluyoruz.

Sizlerin aslında aile bireylerimizin en basit şekilde ve tanımı en kolay şekilde oyun ablası olarak ve gölge öğretmen olarak açıklatacak bir tanım sunacak olursak eğer. Bilimsel olarak bir açıklamasını sizlere evde özel eğitim olarak yapmamız gerekmektedir. Yani sizlere şöyle söyleyecek olursak eğer. İnsan vücudu içerisinde yirmi üç tane anneden olmak üzere ve bunun yanında yirmi üç tane babadan olmak üzere döllenme sırasında çocuk da bir genetik kod oluşmaktadır. Bu kod sayesinde bireyin gelişimi devam etmektedir. Fakat döllenme sırasın da oluşan bir kopya kromozom sayesinde çocuklarımız da genetik bir kodlama fazlası olarak gözüken bu oluşum bireylerimizin aslında down sendorumu durumuna yakalanmasına sebep olmaktadır.

Yani kısaca biz oyun ablası olarak duruma bağlayacak olursak eğer kromozom sebebinden ortaya çıkan bir durum olarak sizlere sunulabilmektedir.

Aslında bu durum daha çok bireylerimizin bazı temel konulara dikkat etmemesinden de kaynaklanan bir durum olarak da gözükmektedir. Annenin yaşı, uyuşturucu kullanması, radyasyona maruz kalması, alkol kullanması gibi birçok faktör çocuklarımızın yani aslında bireylerimizin down sendorumu durumuna yakalanmasına neden olmaktadır. Down sendromu bir hastalık değildir sakın ama sakın bunu unutmayın.  Oyun ablası ve evde özel eğitim olarak bu konular üzerinde ciddi şekilde durmaktayız.

Bunun yanında bu bireylerimizin iyi yerlerden hizmet alarak daha iyi bir hayata sahip olabilmeleri adına çok önemli olduğunu sakın unutmayın . Eğer sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız hemen evde bilgi ile iletişime geçerek daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.