; Evde Bilgi | Gölge Öğretmen Ve Oyun Ablası

Gölge öğretmen ve bunun yanında oyun ablası olarak bugün sizlere çocuklarımızda ki veya bireylerimizdeki sosyal duygusal-uyum güçlüğü konusu hakkındasizleri bilgilendirerek daha iyi bilgiler vererek bunun yanında açıklamalar yaparak daha iyi bir sunum yapmak ve anlatmak öncelikli görevimizdir.

Evde özel eğitim siz değerli insanlarımıza hizmet vermekten her zaman onur ve gurur duyarak çalışmalarına devam ederek büyük adımlar atmış ve bu sektörde kalıcı bir yer oluşturmuştur.

Genel olarak bu duruma bakacak olursakeğer bireylerimizin çevre alanında ki uyum sağlama olaylarındave bu alan çerçevesnde iletişim gibi sosyal ihtiyaç gibi bir çokinsani olayları gerçekleştirmede aşırı derecede zorlanarak hayata adapte olma konusunda büyük sıkıntılar çekmektedir. Budurum dan sonuca çıkacak olan sebep ve sonuç ise bireylerimze baktığımızda mutsuz olma halini ortaya çıkarmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde olan önemli konular gibi bu durumda en önemli konular arasına girmiş bulunmaktadır. Bu durum olan bireytlerimizde yaniinsanlarımızda aslında bu kadar mutsuz olduktan sonra tırnakyeme gibi veya saçını kopartmaya çalışmak gibi kendi üzerindefiziksel hasara yol açacak bir çok aktivetede bulunmakta ve budurum devam etmesi yönünde çok kötü sonuçlara yol açacak şekilde durumlar sonuçlanabilir hale gelmektedir.

Evde özel eğitim ve gölge öğretmen olarak bir kaç makale ve araştırmalarımız sayesinde bu durumda olan bireylerimizin ortak bir çok yönü olduğunu fark etmiş durumdayızm.

İnsanların sosyal alanlarda çok fazla aktivesi olduğu alanlarda bu tür bireyler son derece keskinşekilde uıyum sorunu yaşaması. Karşısında ki insan ile konuştuğu sırada karşılıklı iletişim anıneda sıkıntı çekme durumu olması.

Dikkat dağınıklığı sayesinde olaylara tam olarak odaklanamaması. Ve bunların arasında ki en kötü madde ise bilinçsiz bir şekilde istemeden bir suç işlemesi durumudur. Hepsinin genel olarak ortak özellikleri bu yukarıda saydığımız maddelerden oluşmaktadır. Sizlere bu maddeler gibi bir çok örnek verebilir fakat bunların hepsini sizlere sayıp içinizi karartmaktansa bu durumun çözümünü iyi araştırmalı ve uygulatmanız gerekmektedir.

Evde özel eğitim ve oyun ablası olarak sizlere vermiş olduğumuz bu bilgilere çok iyi derecede dikkat etmeniz sizler için en yararlı şekilde sonuçlanacaktır. Sizler bundan emin olabilirsiniz.  Tüm bu durumdan sonra sizler iyiyerlerden hizmet alarak bireylerimizin hayatlarını kolaylaşmasınısağlayabilir onlara iyikliklerin en iyisini yapmış olursunuz. Sakın! Ama sakın! İyi araştırmalar yapmadan iyi derecede eminolmadan bir hizmet almanızı önermiyoruz.