; Evde Bilgi | OYUN ABLASI NE YAPAR

OYUN ABLASI NE YAPAR

Gölge öğretmen ve evde özel eğitim olarak kurumsal olan hizmet yuvamızın otizmli bireylerimize de eğitim veren bir kuruluş olarak görülebilmektedir. Bir yanda da oyun ablası olarak da eğitim veren veren evde bilgi hizmet yuvası sizler için en iyi hizmet alanını sağlayarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti en iyi şekilde vermektedir.

Oyun ablasını aslında bir yandan temel amacı bireylerimize aynı normal çocuklar gibi eğitim vererek onların aslında normal bireylerden bir farkının olmadığını belirtmek en önemli unsurlarımız arasında yer almaktadır.

Oyun ablası bunun yanında küçük yaşlarda olan çocuklarımızın otizmi olan çocuklarımızın davranışlarında olan anormal olan davranışlarını tespit ederek onlara göre bir hizmet vererek o hareketleri ve davranışları düzeltmek adına en iyi hizmeti verebilmek adına elinden geleni yapan bir hizmet ablası olarak da görülebilmektedir.

Bunun yanında gölge öğretmen ve evde özel eğitim aslında bireylerin birebir eğitim alarak bireylerimizin daha iyi bir eğitim ve hizmet almasında yardımcı alarak aslında durumun daha iyiye gitmesinde yardımcı olmaktadır.

Bunun yanın sıra eğitimlerimizin farkıyla herkes den farklı bir eğitim vererek aslında sektör üzerinde kalıcı ve göz kamaştırıcı bir yere sahip olduğumuzdan dolayı artık insanların güvenini kazanmış ve insanlara verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde çocuklarımızın ailelerine çok iyi derecede örnek olmuş ve ne kadar doğru bir yerde eğitim aldığını görmüş olursunuz.

Peki, Neden Evde Bilgi

Yıllardır oyun ablası ve evde özel eğitim olarak yıllardır vermiş  olduğu hizmet sayesinde bir çok kişiden referanslar alarak aileleri çok mutlu etmiş ve bu sayede aslında çok iyi bir  hizmet yuvasında çocuklarınızın eğitim ve hizmet almasını sağlamış oluyorsunuz.

Eğer sizlerde evde bilgiden hizmet almak istiyorsanız eğer internet üzerinden evde bilgi adresinden bizlere ulaşarak daha detaylı bilgilere sahip olabilme şansına sahip olacaksınızdır.