; Evde Bilgi | Oyun Ablası Ve Evde Özel Eğitim

Oyun Ablası Ve Evde Özel Eğitim

Oyun ablası olarak bizler bunun yanında otizmli bireylere eğitmenlik hizmeti veren bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Otizm bilindiği üzere aslında bir farklılık hastalık değildir. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayın ve insanlara bu konu hakkında bilgi verin. Evde özel eğitim olarak biz insanların daha iyi bir şekilde eğitim alması ve bizim insanlarımızın aldığı eğitimleri otizmli çocuklarımıza da veren bir hizmet kuruluşu olduğumuz söylemek bizler için gurur vericidir. Oyun ablası olarak bizler çocuklarımızın eksik yönlerini tespit ederek bu durumlara göre çocuklarımızın eksiklerini tamamlamak amacıyla daha iyi bir eğitim veren hizmet olarak yolumuzda devam etmekteyiz.

Evde özel eğitim bunun yanında gölge öğretmen olarak da hizmet vermektedir. Eğer sizler gölge öğretmen nedir diye soracak olursanız. Çocuklarımızın okulda ve evinde kendi başına yapamadığı konularda çocuğumuza yardım ederek onların daha kolay bir hayat yaşamasını sağlamış oluyoruz. Oyun ablası ise çocuklarımızın davranışlarını hal ve hareketlerini inceleyerek onlara doğru yolu göstermede etkili bir rol oynamaktadır. Bu sebepten dolayı oyun ablası çocuklarımızın gelişiminde çok önemli bir rol oynamaktadır. Evde özel eğitim hizmetlerimizin en büyük avantajlarından birisi ise çocuklarımızla bire bir şekilde eğitim vererek onlara daha iyi bir hizmet sunmada olanak sağlamaktadır.

Oyun ablası çok yönlü bir eğitim hizmeti verdiğinden dolayı bunun yanında yabancı dil eğitimi de vermektedir. Eğer sizlerde bizden hizmet almak istiyorsanız evde bilgi adresinden bizlere ulaşarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.