Hakkımızda

Hakkımızda

Eğitim hakkı her insanın temelde ve evrensel ölçüde sahip olduğu haklardan biridir ve özel eğitim genel eğitimin ayrılmaz bir parçasıdır. Özel eğitimin yoğunlaştırılmış şekilde ulaşılabilirliğini sağlamak adına çıktığımız yolda her geçen gün gelişen ve bu misyonu edinmiş öğretmenlerle büyüyen bir ekibiz. Evde özel eğitim, evde yabancı dil özel ders, oyun ablalığı ve gölge öğretmenlik alanlarında verdiğimiz hizmette amacımız çocuklarımızın güven ortamında mutlu ve huzurlu olacakları şekilde, maksimum seviyede verimlilik sağlayarak öğrenmeyi öğretmek, sosyal entegrasyonlarını hızlandırmak, toplumsal ve bağımsız yaşama geçişi desteklemek gelişim alanlarıyla ilgili ihtiyaçları sağlamaktır. Sizin için de çok kolay olmadığının farkında olduğumuz bu uzun yolda amacımız sevgi ve bilginin ışığıyla eğitimimizi evinize getirerek hayatınızı bir nebze kolaylaştırmaktır.

Saygılarımızla / EVDE BİLGİ EĞİTİM

Eğitim Felsefemiz

Uzman bir eğitim kadrosu, kaliteli yayın anlayışımız, son teknoloji ile donatılmış binalarımızda eğitimimize devam etmekteyiz.

İlkelerimiz

Eğitimi eğitimcilerin yapması gerektiğini bilen, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağdaş ve başarılı bir nesil yetiştirmek.

Hedeflerimiz

Eğitim standartlarını yükselten, her alanda başarılı olan, uzman eğitim kadrosu nedeni ile mutlu bir eğitim kurumunun mutlu veli ve öğrencileri ile büyüyen kocaman bir aile olma hedefimiz tek kuralımızdır.