Hizmetlerimiz

Yaşam Koçu

Özel Eğitim Yaşam Koçu ile çalışmak için 5 neden!
Koçluk, bize özel bir eğitimde yılların tecrübesi olarak kullandığımız araçlara ulaşma hedeflerinin çoğunu kullanarak yaşamı zenginleştiren destek sağlama fırsatı veriyor. Gençlerin başarıya ulaşmalarına yardımcı olacak, uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir yaşam koçu seçmek, birçok yönden anlamlıdır. İşte sadece birkaçı.

1. Hedefler! Öğretme ve koçluk, bireyin A noktasından B noktasına almalarına yardımcı olmakla ilgilidir. Temel bilgileri toplayacağız ve anlamlı bir ilerleme elde etmek için atabileceğiniz adımları belirleyen bir plan geliştirmenize yardımcı olacağız.

2. Motivasyon! Başlamak bir şeydir. Seni devam ettirmek başka bir şey. Hedeflerinize doğru ilerleme görmeniz için size sorumluluk ve cesaret vereceğiz.

3. Stratejik! En iyi öğretmenler ve en etkili antrenörler bireylerin ilerlemelerine yardımcı olmak için kanıta dayalı araçlar ve stratejiler kullanır. Etkinliği kanıtlanmış bir geçmişi olan araçları ve teknikleri kullanabiliriz.

4. Sabır! Olumlu ve kalıcı değişimin zaman alması muhtemeldir. öğrencilerimize "hızlı bir düzeltme" sunmak yerine, ilerlemelerine ve kişisel tatminlerine yol açan bir yol haritası geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

5. İşbirliği! İyi bir öğretmen size ne öğreneceğinizi söyler. Harika bir öğretmen size nasıl öğreneceğinizi gösterir. Koçunuz olarak kendini keşfetme ve ilerleme yolculuğunuzu yönlendirmenize yardımcı olurum. Beyin fırtınası yapıp birlikte strateji yapacağız. Siz ve biz başarılarınızı gerçeğe dönüştürmek için bir ekip olarak çalışıyoruz.